Biuro projektowe w zasięgu ręki

  • Nowatorskie projekty
  • Idealna lokalizacja
  • Luksusowe wnętrza

Listwy ze styropianuAtelier - Bedroom

Kolejnym pomieszczeniem jest przepiękna sypialnia, która wpadła w oko przede wszystkim mężczyznom. Ze względu na fakt, że tylko w niej tak naprawdę nie postawiliśmy na biel, tylko wręcz przeciwnie- ciemną kolorystykę. Kolor ścian to jednak nie wszystko. Duże, wysokie łóżko jest w kolorze białym, natomiast betonowy sufit w połączeniu z czarnymi szynami podkreśla ten modny loft'owy styl, z jakim mamy w dzisiejszych czasach do czynienia.

Pomimo że jest to dość smutna, sypialnia występuje w niej element, który przełamuje wszystkie dotychczasowe założenia. Najbardziej przyciągającym wzrok elementem, jest urzekająca biała, połyskująca toaletka. Tylko ona dzięki swojej niewinności, potrafi stać się subtelną dekoracją mówiącą dużo o wnętrzu. Dodając tak  niepożądany element w takim pomieszczeniu, wchodząc do niego, wprawiamy się w osłupienie, jednak po chwili widzimy, jak mogło, wcześniej brakować takiego elementu. Nie jest to jednak zwykła toaletka, posiada przepiękne złocenia wokół lustra, przez co stała się eleganckim dodatkiem.

Listwy w męskiej sypialniListwy ze styropianu

Dzięki ciemnym dodatkom i przepięknym kolorom ściany można było sobie pozwolić na wykorzystanie listwy ze styropianu, konstruując doskonałą kompozycję styropianową. Nie zostawiliśmy jednak tych dekorów samych sobie, przemalowaliśmy je na kolor ścian, tworząc instalacje na wzór boazerii. Listwy ze styropianu są pomysłem, który nie  może przejść obojętnie wokół Twojego nosa. Ponadto występują one również na drzwiach szafy, która w kolorze czerni ciągnie się wzdłuż całego pomieszczenia. 

Listwy ze styropianu można zainstalować na wiele różnych sposobów. Ich właściwości sprawdzą się na każdej przestrzeni i to w każdych warunkach.

 

 

 

 

Listwy ze styropianuListwy ze styropianu

Listwy ze styropianu

Projekty ze sztukaterią

Skorzystaj z naszej pomocy

Jeżeli nie miałeś okazji skorzystać z pomocy architektów i projektantów, musisz zacząć od naszego Atelier! Nie znajdziesz nigdzie tak unikatowych wnętrz i tak przemiłego grona specjalistów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą firmę.


Adres

Ul. Marszałkowska 25/1

Kontakt

E-mail: atelier-designwild@gmaill.com

Wyślij zapytanie