Biuro projektowe w zasięgu ręki

  • Nowatorskie projekty
  • Idealna lokalizacja
  • Luksusowe wnętrza

Atelier - CorridorListwy styropianowe na ścianę

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu jest korytarz. Choć wiele osób, nie przykłada do niego dużej wagi, to jest pomieszczeniem, z jakim pierwsi mamy do czynienia wchodząc do swojego czy czyjegoś mieszkania. Dlatego należy skupić się na jego wyglądzie, aby wyglądał przepięknie i zachęcał do dalszego poznania mieszkania.

W moim mieszkaniu korytarz stworzyłam w stylu minimalistycznym. Dzięki temu stał się on optycznie większy i przyciąga wzrokiem dzięki dekorom, które wykorzystałam również w innych pomieszczeniach. Listwy styropianowe na ścianę, spisały się tutaj na piątkę z plusem! Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się je zastosować w korytarzu, stał się on bardzo elegancki. Biały kolor na ścianie sprawił, że wnętrze stało się również bardzo delikatne.

 

Listwy styropianowe na ścianę

W naszym Atelier - Corridor, listwy styropianowe na ścianę, zostały również zastosowane pomiędzy ścianą a ogromną zabudowaną szafą, w której można pochować wszystkie ważne artykuły z waszego mieszkania. Jednak to nie wszystko, na co zdecydowaliśmy się wnętrzu. Na jednej ze ścian, zastosowaliśmy przepiękną tapetę przedstawiającą amazoński las. Zieleń w połączeniu z bielą wokół, sprawiła, że pomieszczenie nabrało niesamowitej atmosfery.

Listwy styropianowe na ścianę, w świetny sposób, dopełnia również zakończenie tapety.

RADA

W przypadku kiedy nie udało Wam się zainstalować tapety, w dokładny sposób, możecie skorzystać z pomocy listew i zakryć widoczne niedociągnięcia.

 

Inspiracje

Listwy styropianowe na ścianęListwy styropianowe na ścianęListwy styropianowe na ścianę

Projekty ze sztukaterią

Skorzystaj z naszej pomocy

Jeżeli nie miałeś okazji skorzystać z pomocy architektów i projektantów, musisz zacząć od naszego Atelier! Nie znajdziesz nigdzie tak unikatowych wnętrz i tak przemiłego grona specjalistów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą firmę.


Adres

Ul. Marszałkowska 25/1

Kontakt

E-mail: atelier-designwild@gmaill.com

Wyślij zapytanie