Biuro projektowe w zasięgu ręki

  • Nowatorskie projekty
  • Idealna lokalizacja
  • Luksusowe wnętrza

Atelier - SalonListwy styropianowe sufitowe

W naszym Atelier dużą role poświęciliśmy aranżacji salonu. Chcieliśmy pokazać, że takie meble jak łóżko wcale nie musi być dosunięte tylko do ściany. Bardzo ważną rolę odgrywa wyposażenie, które możemy nazwać wolnostojącym. Aranżacja jest ograniczona do minimum, przez co w salonie można skupić się na innych elementach, które są jego znakiem rozpoznawczym. W naszym projekcie wykorzystaliśmy duże okna, które przyćmiewają całe sprzęt, jaki się w nim znajduje. Rola pierwszorzędna przypisana ma być krajobrazom, które będzie można obejrzeć, z dużych szklanych szyb. Kolejnym nowoczesnym produktem, są szkliste drzwi z czarnymi ramami, podkreślające industrialność salonu. Czerń, metal i rdza to myśl przewodnia całej aranżacji.   

W salonie zdecydowaliśmy się również za kominek. Dzięki niemu, pomieszczenie pomimo surowych dekoracji stało się bardzo klimatyczne i przede wszystkim domowe. Jednak z tą domowością może Listwy styropianowe sufitowebyć różnie. Często salony przypominają loft'y niczym z amerykańskich kamienic, nieposiadających żadnych cech, które mogą je ocieplić.

Czy możliwe jest w takim stylu zainstalowanie listew?

Nie ma co do tego żadnych przeszkód. Listwy styropianowe sufitowe idealnie się nadają to zamontowania ich na ścianie nawet w surowych wnętrzach. Przełamią całkowicie jego wygląd, sprawiając, że stanie się ono bardziej przytulne. Spokojnie można je zainstalować na różnych powierzchniach.  Listwy styropianowe sufitowe to niemalże rozwiązanie, które zawsze stosujemy w salonie. 

Efekt rdzy na ścianie

Nasi Klienci zafascynowani są rozwiązaniami takimi jak efekt rdzy na ścianie. Można wykorzystać ją a wielu pomieszczeniach, jednak w salonie daje najwięcej możliwości. Choć wielu osobom kojarzy się z czymś starym i zepsutym, to obecnie zastosowanie takiego tynku jest bardzo modne i pokazuje pewny styl i historię.

 

Inspiracje

Inspiracja salon

Inspiracje salon

 

Projekty ze sztukaterią

Skorzystaj z naszej pomocy

Jeżeli nie miałeś okazji skorzystać z pomocy architektów i projektantów, musisz zacząć od naszego Atelier! Nie znajdziesz nigdzie tak unikatowych wnętrz i tak przemiłego grona specjalistów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą firmę.


Adres

Ul. Marszałkowska 25/1

Kontakt

E-mail: atelier-designwild@gmaill.com

Wyślij zapytanie