Biuro projektowe w zasięgu ręki

  • Nowatorskie projekty
  • Idealna lokalizacja
  • Luksusowe wnętrza

Atelier - Wardrobe

Garderoby nie należą do prostych w aranżacji wnętrz. Jeżeli jest na nią przeznaczona duża powierzchnia, nasze zadanie jest dość ułatwione. Jeżeli jednam mamy do czynienia z pomieszczeniem o skosach, małych czy niskich zadanie z jej aranżacją, może okazać się dość trudne. Dlatego garderoby, powinniśmy zostawić specjalistom, którzy się nimi zajmą dość szybko i sprawnie.

Garderoby w listwachAtelier wardrobe

W naszej przykładowej garderobie główną role odgrywa szmaragdowy szezlong, który podkreśla doniosłość garderoby. Jak możemy zaobserwować w stylu amerykańskim, garderoba nie musi tylko posiadać ogromnej zabudowy, ale również miejsca, które służą do odpoczynku. Dlatego podkreślając elegancję, zdecydowaliśmy się na zastosowaniu w niej niestandardowych rozwiązań. Ponadto ściany garderoby ozdobione są listwami dekoracyjnymi przysufitowymi, które przepięknie podkreślają jej wygląd. To pomieszczenie jest w pełni zaprojektowane przeze mnie i chyba dlatego tak strasznie mi się podoba! Listwy dekoracyjne przysufitowe, zastosowane we wnętrzu, sprawiają, że to wnętrze jest optycznie większe, niż powinno być. Tak duża przestrzeń, pozwala, na wprowadzenie takiego elementu jak konsola, na której można zrobić kobiece czynności jak manicure czy pedicure. Garderoba powinna być funkcjonalnym miejscem, nie tylko "dziuplą" na nasze ubrania.

Ważna kwestia - czyli to, czego się nie spodziewacie

W garderobie podłoga wcale nie musi być z drewna, paneli czy płytek. Tutaj dla podkreślenia kobiecości tego wnętrza, zdecydowałam się na zastosowanie milutkiego w dotyku dywanu. Dzięki temu, wchodząc do niej, możecie zostawić buty na zewnątrz i dać się ponieść rozkosznemu dywanikowi.

Inspiracje

Listwy dekoracyjne przysufitowe

Listwy dekoracyjne przysufitoweListwy dekoracyjne wardrobe

Projekty ze sztukaterią

Skorzystaj z naszej pomocy

Jeżeli nie miałeś okazji skorzystać z pomocy architektów i projektantów, musisz zacząć od naszego Atelier! Nie znajdziesz nigdzie tak unikatowych wnętrz i tak przemiłego grona specjalistów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą firmę.


Adres

Ul. Marszałkowska 25/1

Kontakt

E-mail: atelier-designwild@gmaill.com

Wyślij zapytanie